top of page

KALICI MAKYAJ
Kalıcı Makyaj ( Mikropigmentasyon ); mikro,steril, kişiye özel tek kullanımlık iğneler ile doğal ve mineral pigmentlerin deri yüzeyinin hemen altına yerleştirilmesi işlemidir. Bu pigmentler (boyalar), alerjik olmayan, özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez. Kalıcı makyajın dövme ile karıştırılmaması gereklidir. Cilt yapısına göre 1-3 yıl arası ciltte kalarak doğal görünümünü korur. Kaşlarda, gözlerde ve dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir. Şekil bozuklukları giderilebilir. Dolayısı ile daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanılabilir.
Microblading Kıl Tekniği ile kaş tasarımı ( tool ile manuel uygulanır )
Mikropigmentasyon Kaş Kontörü ( Cihaz ile uygulanır. Kıl tekniği, Gölgelendirme ve Pudralama gibi farklı teknikleri vardır)
Uygulama süresi : 120 dakika
(Full) Gölgeli Dudaklar
Güçlü ve Renkli Dudaklar
Uygulama süresi : 120 dakika
Eyeliner
Dipliner
Baby Liner
Uygulama süresi : 90 dakika

KALICI MAKYAJ SİLME
Kötü yapılmış, hatalı, eski veya istenmeyen kalıcı makyajlar; özel bir solüsyon kullanılarak, deri altına cihaz ve profesyonel teknikler ile yedirilir. Cilde zarar vermeden deri altındaki pigmentin(boyanın) deri üstüne çıkarılıp atılması sağlanır. Ciltte scar (çukur ) oluşturmaz. Kalıcı makyaj renginin açılmasında tek seansta bile %70’e varan net sonuçlar alınır.Seans aralıkları 30 gün olup, çok hassas ciltler de seans aralıkları 40 gündür.
Uygulama süresi : 30-60 dakika

bottom of page