top of page

Hep Atladığımız Ama Önemli Olan
Sırt Bakımı

Bakım söz konusu olduğunda genellikle aklımıza ilk yüz, saçlar, makyaj gibi kavramlar gelir fakat bakım tabi ki yalnızca onlardan ibaret değildir. Gerçekten bakımlı olmamız sağlıklı bir cilde sahip olmamızı da sağlayacağı için aynı zamanda tüm vücudumuzun bakımına özen göstermeliyiz.
Vücut bakımı söz konusu olduğunda bizi en fazla zorlayabilecek bölge sırt bakımı olabilir. Sırt bakımı nasıl olmalı? Sorusu aklımıza gelen ilk sorulardan biri…
Sırt, vücudumuzun diğer bölgelerine oranla daha yağlıdır ve düzenli temizliği yapılmazsa yağ, kir ve ölü deri parçacıkları gözeneklerin içinde birikir. Bu sebeple sivilce ve siyah nokta oluşumu artar.
Kendi sırtınıza ulaşarak bakımını doğru şekilde yapmak zor olduğundan, sırt bakımı genellikle güzellik merkezlerinde uzmanlar tarafından yapılır. Ville Esthetique’de sırt bakımınızda yüz bakımınızda olduğu gibi detaylı ve özenli şekilde tüm bakım işlemleri gerçekleştirilir. Cilt tipinize uygun ürünler kullanılarak önce cildiniz temizlenir, ardından yine uygun ürünlerle sırt bakımına başlanır. Tüm ürünler masaj eşliğinde uygulanır. Böylece kaslarınızın ve cildinizin stresi azaltılarak rahatlaması sağlanır.  Bu sayede kullanılan ürünlerin yüksek düzeyde emilimi sağlanır.
Düzenli yapılan sırt bakımı sivilce, akne problemlerinizin giderilmesini sağlar, daha pürüzsüz ve mükemmel bir sırta kavuşursunuz.

bottom of page