top of page

Yeni Nesil Micro Plus Ne İşe Yarar?

Cildi Sıkılaştırıyor

Ağrısız Bir Yöntem

Micro Plus'ın sıkılaşma ve inceltme etkisinin yanı sıra gençleşmeyi destekleyen bir özelliği de var. Cilt sarkmasını tedavi ederken cildin sıkılaşmasına ve toparlanmasına yardımcı olan bu cihazın etkisini ilk seansın sonucunda hissedebiliyorsunuz. Ancak asıl sonuç haftada 2 gün 12 seans sonunda belirtiliyor. Altı hafta içinde yüzde toparlanma gençleşme dirileşme ve lifting etkisi açıkça hissediliyor.
Yüz Gençleştirme
Micro plus yüz gençleştirme uygulamasının yüzde toparlamayı, sıkılaştırmayı ve cilt yapısını canlandırmayı sağlayan gözle görülür etkileri var. Yüzde 8-12 seans arası cildin sıkılaşması ve toparlanmasına yardımcı olan Micro plus etkisini ilk seansın sonucunda hissedebiliyorsunuz. Ancak asıl sonuç haftada iki gün 12 seansın bitiminde belirtiliyor. Altı hafta içinde yüzde toparlanma, gençleşme, dirileşme ve lifting etkisi açıkça görülüyor.
Boyun Gençleştirme
Yaş ilerledikçe derinin altındaki yağ dokusu azalıyor, yer çekimi nedeniyle gevşeyen dokuda sarkma oluşuyor.
Ayrıca derinin orta tabakası olan dermisteki kollajen ve elastin miktarının düşmesi, ciltteki gerginlik ve elastikiyeti azaltıyor.
Micro plus yüz lifting uygulaması kaslara 36 saat  spor etkisi yaratırken kollojen ve elastin aktivasyonu %41 attırdı gözlemlenmiştir.
Yüzde 8/12 yaş aralığı gençleşme ve toparlanma görülmektedir.

Yüz ovalini belirginleştirme
Yaş ilerledikçe derinin altındaki yağ dokusu azalıyor, yer çekimi nedeniyle gevşeyen dokuda sarkma oluşuyor.
Ayrıca derinin orta tabakası olan dermisteki kollajen ve elastin lift miktarının düşmesi, ciltteki gerginlik ve elastikliği azaltıyor.
Micro plus yüz lifting uygulaması kaslara 36 saat  spor etkisi yaratırken kollojen ve elastin aktivasyonu %41 attırdığı gözlemlenmiştir.
Yüzde 8/12 yaş aralığı gençleşme ve toparlanma görülmektedir.

 

bottom of page