top of page

PELLEVE ALTIN ÜTÜ İLE CİLT GENÇLEŞTİRME SIKILAŞTIRMA

Pelleve altın ütü, radyofrekans enerjileriyle değerli şifacı altın elementinin bir arada kullanıldığı ileri düzey cilt gençleştirme yöntemidir.
Tüm dünyada güvenle kullanılan, FDA onaylı cihazlı medikal cilt bakım sistemlerinden biri olan Pelleve altın ütünün, medikal estetik uygulamaları arasında da oldukça popüler bir yeri vardır. 
Günümüzde genç kadınların dahi yaygın olarak şikayetçi olduğu yorgun yüz ifadesinden, Pelleve altın ütü ile kurtulabilir ve anında canlanmış, tazelenmiş bir cilde kavuşabilirsiniz. Ameliyatsız yüz gençleştirme sistemleri arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan altın ütü sayesinde zamana meydan okumak mümkün. Cilt sıkılaştırmada oldukça etkili sonuçlar elde ettiğimiz altın ütü, zamanla kaybolan yüz hatlarını geri kazanmanızı sağlar. Çene hattını belirginleştirerek doğal bir jawline efekt yaratmak için kullandığımız uygulama; gıdı toparlama, gençlik noktası keskinleştirme ve düşük göz kapağı gibi yaygın cilt sarkmalarının giderilmesinde başarıyla  kullanılır. 

Altın Ütü Nedir?
Gelişmiş radyofrekans enerjileri ile ısınan Pelleve’nin altın ütüsü, cilt yüzeyinde dolaştırılarak adeta bir kumaş gibi cildi ütüler.  Kırışıkların açılmasını, gözeneklerin ve dolayısıyla cildin sıkılaşmasını, kan dolaşımının harekete geçmesine bağlı olarak cildin canlanması sağlar. Elastikiyet kaybı nedeniyle oluşan sarkmalar üzerinde oldukça etkili sonuçlar elde ettiğimiz altın ütü uygulamasının cilde hiçbir zararı yoktur.  Ağrısız ve acısız, lokal anestezi krem bile kullanmamıza gerek olmayan, son derece hafif bir uygulamadır. Bu kadar hafif bir uygulama olmasına karşın sonuçlarından oldukça memnun kaldığımız Pelleve Altın Ütü, her yaş ve tüm cilt tipi için de uygundur. Dört mevsim uygulanabilen, konforlu bir işlem  olması, cihazlı cilt gençelştirme sistemleri içinde özel bir yere sahip olmasının sebeplerinin başında gelir  diyebiliriz. 
Bıçak altına yatmadan gençleşmek isteyenlerin tercih ettiği altın ütü, iğneli sistemlerden hoşlanmayan birçok kişinin tam aradığı uygulamadır. 

Alın ütü ile cilt yenilemede neler yapabileceğimizi sıralamak gerekirse;
Ameliyatsız yüz gençleştirme.
Cilt canlandırma.
Ameliyatsız yüz sıkılaştırma.
Düşük göz kapağı tedavisi.
Boyun, gıdı ve dekolte gençleştirme.
El gençleştirme.

Pelleve Altın Ütü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. Pelleve sonuçları kalıcı mıdır?
Altın ütü, kolajen üretimini tetikleyerek cilt yenileyen üm diğer yöntemler gibi uzun süre kalıcı bir uygulamadır. Yılda 1-2 defa tekrar edilmesi, Pelleve’nin kalıcılığını artırır.

2. Pelleve altın ütü nerelerde kullanılır?
Tüm yüz, göz ve göz çevresi, boyun ve gıdı, dekolte bölgesi, eller altın ütünün uygulama alanlarıdır.

3. Kaç seans ütü yaptırmalıyım?
Kişinin yaşına ve cildinin ihtiyacına göre seans sayısı değişir. Tek seansın etkili ve yeterli olabilir ya da 4 seanslık planlamaları tercih edebiliriz.
4. Pelleve altın ütü fiyatları ne kadar?
Tüm yüz için ayrı, örneğin sadece düşük göz kapağı tedavisi için ayrı bir fiyatlandırma yapılabilir. Altın ütü fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.
 

bottom of page